Buk Pogaqe

Buk Pogaqe - Kjo osht buk pogaqe average: select ratingcancel ratingpoorokaygoodgreatawesome your rating: none average: 3.7 (72 votes).Një nga gjellët që shkon mirë me ditët e nxehta të verës, si këto që po kalojmë, është turlia. e lehtë, e shijshme dhe e thjeshtë për t'u. Si te gatuajme mishin, byrek, makarona, embelsira, rizoto, qofte, trilece, receta gatimi per festa, gatime shqiptare dhe kosovare, receta gatimi italiane, si te.

Kuzhina Shqiptare Receta Embelsira

All of image that appear on this page found from internet. The WebMaster does not hold any Legal Rights of Ownership on them. Ownership/Copyrights still vests with whomsoever concern. If by anyhow any of them is offensive to you, please Contact Us asking for the removal. If any images that appear on the website are in Violation of Copyright Law or if you own copyrights over any of them and do not agree with it being shown here, please also contact us and We will remove the offending information as soon as possible..

Report This Image

Patëllxhanë të mbushur. për 4-5 persona duhen: patëllxhanë 1 kg, qepë 6-7 kokrra ose salcë një lugë gjelle, hudhra 2 kokrra, kripë.Per brumin: * 1 gote kos * 1 gote sheqer * 250 gr gjalp i shkrire * 1 veze * 1 luge caji sode buke * miell. per mbushje: * 3 molle te renduar * 2 luge gjelle sheqer.

Related image with Buk Pogaqe